Bicoque poleca


Dział ten poświęcamy pięknym przedmiotom, które nas prawdziwie urzekły.

Zatrzymać czas...

Polecam uwadze niezwykle piękną, stylową i unikatową pamiątkę jaką jest odlew rączki lub nóżki Ukochanego Maleństwa,.... a może ulubionej  grzechotki, smoczka.

Autorką tych urzekających prac jest rzeźbiarka z wykształcenia i zamiłowania Kinga Ogórek. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, gdzie nauczyła się dostrzegać piękno w otaczającej nas rzeczywistości, codzienności i w nas samych, obecnie działa i pracuje w Krakowie.

Proces przygotowania jest krótki i w kilku krokach wygląda następująco:

krok 1: Ściągnięcie tzw. negatywu z rączki lub nóżki naszego maleństwa.
Wykorzystuje  do tego masę dentystyczną "Kromopan", która bardzo szybko się wiąże, a jednocześnie jest bezpieczna dla dziecka. Sprawdzone na Córce Zosi która miała zaledwie 1 miesiąc.
krok 2: Tak przygotowana forma zalewana jest gipsem. Proces schnięcia około jednego dnia, przy niskiej temperaturze 2-3 dni.
Krok 3: Kiedy forma gipsowa jest gotowa, ale jeszcze nie sucha dokonywany jest retusz tak aby wszelkie ubytki i niedoskonałości odlewu zostały usunięte.

Odlew może być wykonany z gipsu lub w wersji ekskluzywnej z brązu

Nie mogłam się oprzeć, wykonaliśmy odlew mojemu Synkowi ...jest przepiękny, widać każdy szczegół rączki mojego Cezarego, malutkie paznokcie i każdą linię papilarną, niebywale wzruszająca pamiątka.

Podziękowania dla Pani Kingi

...a ten przepiękny odlew ulubionego autka mojego Synka, to jest prezent dla niego, który podaruje mu na urodziny
już nastolatkowi przypominając mu lata dzieciństwa :)

Wszelkich informacji udziela autorka prac Kinga Ogórek Tel: 507299475 mail: kingaogorek@wp.pl

Inne prace autorstwa Kingi Ogórek

Najpopularniejsze

Ubranka do chrztu stylowe eleganckie dziecięce dla chłopców. Odzież dziecięca w stylu retro. Ubranka dla dzieci, ubranka okazjonalne, okolicznościowe. Ubranka dla dziecka. Eleganckie koszulki, spodenki, ubranka marynarskie, ubranko na chrzest, komplety, marynarki, kamizelki, płaszczyki, chrzciny, komplety chrzcielne, kaszkiety. Szycie na indywidualne zamówienie. Serdecznie zapraszamy.

Wyszukaj

Klienci o Bicoque

Ubranka dziecięce w stylu retro " Po raz kolejny jestem bardzo wzruszona oraz niesamowicie zadowolona z ubranek dla mojego słoneczka. Cały REWELACYJNY strój robi furorę wśród wszystkich znajomych oraz całej rodzinki. Nie ma osoby która by się nie odwróciła za synkiem :). Jestem pełna podziwu dla Pani zaangażowania w tworzenie nowych oryginalnych ubranek dla małych dżentelmenów oraz takiego oddania Pani serca w pracę" więcej ...

Galeria naszych Gentelmenów

Galeria stylowych ubranek dziecięcych Bicoque Sesje gentelmenów w ubrankach Bicoque, przygotowała i zaaranżowała fotograf Ilona Szymańska - Najka Photography.
Pięknie dziękujemy Pani Ilonie oraz naszym stylowym mężczyznom: Pawłowi, Łukaszkowi, Adasiowi, Maksymiliankowi, Kubie i Antosiowi
więcej ...

Ubranka do Chrztu - Pracownia

Ubranka do Chrztu Ubranka do Chrztu - Dział, w którym prezentujemy uszyte w naszej pracowni wzory...
więcej ...

Zamówienia indywidualne

Elegancka odzież dziecięca w stylu retro W pracowni Bicoque możemy wykonać ubranko dla naszych gentelmenów na  specjalne zamówienie, w dowolnym kolorze i rozmiarze. Możemy uszyć coś unikatowego na co dzień lub na specjalną okazję dla chłopczyka, który jako jedyny założy to ubranko. Wykonamy monogram na ubranku, lub wyhaftujemy ręcznie ulubiony retro motyw. Wspólnie omawiamy Państwa wizje, kolorystykę, rodzaj tkaniny wg Państwa wskazówek i
więcej ...

Dla siostry, koleżanki Gentelmena

Dla dziewczynek W styczniu pojawi się krótka limitowana kolekcja dla dziewczynek, a oto mała zapowiedź...
więcej ...

Ubranka do chrztu

Przedstawiamy propozycje na jakże ważną uroczystość Chrztu Św. Ubranka, komplety dla najmłodszych gentelmenów. Stonowane barwy i wykwintna prostota. Na zamówienie

możemy wykonać dane ubranko w preferowanym kolorze i rozmiarze, a w wybranym miejscu wykonamy haft np. pierwszą literkę imienia Chłopczyka, aby ubranko było jeszcze bardziej osobiste.
więcej ...

Tu jesteś: Informacje Bicoque poleca